Carpathia Capital zainwestowała w Skin Wallet SA – spółkę z grupy Tar Heel Capital Pathfinder

Dom Maklerski INC w procesie oferowania akcji pozyskał dla spółki 3,4 mln złotych. Carpathia Capital objęła w styczniu akcje SkinWallet SA za kwotę 169 000 złotych. Zrealizowana transakcja jest pierwszym efektem podpisanego w listopadzie 2019 r. porozumienia o współpracy pomiędzy Grupa INC a funduszem inwestycyjnym. Platforma handlu dobrami cyfrowymi w grach SkinWallet, która pozyskała 3,4 mln zł planuje debiut na NewConnect w 2020 r.

W styczniu Grupa INC z sukcesem wspierała w pozyskaniu finansowania platformę handlu dobrami cyfrowymi w grach SkinWallet. Pozyskując 3,4 mln zł, osiągnęła tym samym 100 proc. zakładanego celu. Wcześniej INC informowało o podpisaniu umowy w zakresie pozyskania finansowania dla dewelopera gier President Studio, którego głównym akcjonariuszem jest Grupa PlayWay. W ostatnich tygodniach INC przeprowadziło też ofertę akcji Noobz from Poland – producenta gier typu battle symulator.

Poza trzema wspomnianymi umowami, już teraz INC ma podpisanych 6 kolejnych umów na oferowanie papierów wartościowych lub wprowadzenie akcji na NewConnect. Kilka następnych jest na zaawansowanym etapie negocjacji.

– Podtrzymujemy cel wprowadzenia co najmniej 10 spółek na warszawską giełdę w tym roku. Głównie będą to debiuty na rynku NewConnect, ale również na rynku głównym GPW. W I kwartale przedstawimy plany rozwoju, które będą koncentrowały się na maksymalizacji zysku dla akcjonariuszy oraz rozwijaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie finansowania projektów, m.in. w oparciu o finansowanie społecznościowe oraz technologie blockchain. Chcemy przy tym wykorzystać unikalne kompetencje Grupy m.in. fakt, że jako jedyna platforma crowdinvestingowa posiadamy licencję maklerską. – komentuje Paweł Śliwiński, prezes INC.

 Tagi: , , ,